Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2015 yılında İstanbul merkezli kurulan şirketimiz deneyimli mühendislerden oluşan kadrosuyla çevre mevzuatları konusunda mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Etken Çevre Danışmanlık Hizmetleri, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan çevre danışmanlığı yapmak üzere yeterlilik belgesi almış ve yetkilendirilmiş bir firmadır.
Tüm çalışmalarını mevzuatta belirtilen formatlarda, eksiksiz olarak, müşteri memnuniyeti esaslı yapmaktadır.  Sanayi yapılarının çevre etkilerinin azaltılması konusunda firmaların doğru yönlendirilmesi hususuna dayanan bir yönetim anlayışına sahiptir.

Deneyimli ekibimiz, iklim değişikliği, azalan doğal kaynaklar, artan maliyetler, yeni yasal yükümlülükler gibi risk ve tehditleri iyi yöneterek fırsat ve yeniliklere dönüştürmenize yardımcı olmaktadır.
Çevre mevzuatına dair tüm sorunları ortaya koyarak, uluslararası boyutta, kaliteli hizmet vermek amacımızdır. Doğruluk, güvenirlik, izlenebilirlik ve tarafsızlığın yanı sıra gizliliğin korunarak müşterilerin olası mağduriyetlerinin önlenmesini sağlamak, sürekli eğitim ve gelişim yaklaşımı ile çalışmak ve kalite yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.

Hizmet vermiş olduğumuz sektörlerde, kesintisiz ve paket hizmet anlayışı ile işletmelerin ihtiyaç duydukları tüm konularda işverenlerimizin ve tüm paydaşlarımızın yanında yer alarak, ticari ve etik kuralları çerçevesinde yolumuza devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz

Kanun, tüzük, yönetmelik ve tüm mevzuata hakim; yerüstü ve yeraltı tüm ruhsat sahalarında, yurtiçi ve yurtdışı tecrübeli uzman kadromuz (Maden, Jeoloji, Jeofizik, Çevre ve Harita Mühendislik branşlarında) ile ön arama, arama, işletme ve terk safhalarının tüm aşamalarında arge, fizibilite ve proje yönetimi çalışmalarınızda sizlere daha iyi hizmet vermek…

Vizyonumuz

Kirlenen dünyayı ve tükenen enerji kaynaklarını korumak amacı ile gelişen teknolojiyi kullanarak geleceğimiz için daha sağlıklı bir ortam oluşturmayı kendime vizyon edindim.

Etken Çevre Danışmanlık 0212 549 94 86 Detaylı bilgi ve teklif için iletişime geçebilirsiniz.